Pandor Safe s.r.o. - kompletní nabídka bezpečnostních dveří, systémů generálního klíče, trezorové techniky a dalšími prvky mechanického zabezpečení.

Bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře do bytu či domu

Statistické záznamy ukazují, že překonání vstupních dveří je nejčastějším způsobem násilného vniknutí do bytu či domu. U běžných dveří trvá vniknutí jen pár sekund a mnohdy není zapotřebí ani speciálních páčidel. Přitom je to právě časový faktor, který hraje u trestných činů hlavní roli. Jsou to právě certifikované bezpečnostní dveře, které rozhodují o skutečném bezpečí Vašeho soukromí.

Základní parametry vchodových dveří

Je jasné, že vstupní dveře do bytu či domu se budou podstatně lišit od dveří interiérových. Musí daleko lépe odolávat nejen zlodějům, ale i povětrnostním podmínkám. Vlhkost, změny teplot, intenzivní sluneční paprsky ani vítr nesmí na vchodových dveřích zanechat žádné následky. Vchodové dveře se nesmí pokroutit nebo jakkoli změnit vzhled. Musí vždy splňovat vysoké požadavky na zvukovou a tepelnou izolaci.

Bezpečnostní třídyZámek dveří

Vchodové dveře dělíme do několika stupňů podle jejich odolnosti. Bezpečnostní dveře začínají u stupně tři až čtyři. Ve třetí bezpečnostní třídě tedy začíná naše nabídka pevných dveří s plnohodnotnou ocelovou výplní. Samozřejmostí je protipožární výplň, krytí bezpečnostní vložky a rozvorový systém s výsuvnými čepy.

Výbava bezpečnostních dveří

Dále je nutné dveřní křídlo dovybavit kováním, bezpečnostní vložkou a pevnou zárubní. Povrchová úprava dveří je pak z lamina, dýhy nebo palubek. Nemusíte se tak bát, že by bezpečnostní dveře esteticky narušovaly vchod do vašeho bytu.

Další doplňková výbava dveří

Povrchových úprav je skutečně velké množství. Bezpečnostní dveře tak mohou být skutečně zároveň krásné. Dovybavit je navíc můžete volitelnými doplňky jako je panoramatické kukátko, řetízek nebo přídavné kování. Je možné nabídnout i různé typy mříží či rolet, které navíc opět zvýší jejich bezpečnost.