Pandor Safe s.r.o. - kompletní nabídka bezpečnostních dveří, systémů generálního klíče, trezorové techniky a dalšími prvky mechanického zabezpečení.

Mříže

Mříže chrání vstupní otvory proti vniknutí zlodějů. Vyrábějí se buď v pevném (okna) nebo otevíravém  (okna a dveře) provedení. Vždy se vyrábí na míru dle potřeb zákazníka. Mříže se vyrábí v různé robustnosti a tím i odolnosti. Obdobně jako u bezpečnostních dveří i zde platí, čím vyšší bezpečnostní třída, tím vyšší bezpečnost. Mříže mohou nejen chránit, ale i tvořit dekorativní či dokonce umělecký prvek. Pokud jsou mříže nainstalovány z vnitřní strany chráněného prostoru, výrazně se tím zvyšuje jejich bezpečnost. Společnost PANDOR SAFE s.r.o. má bohaté zkušenosti s instalací všech typů mříží a její technici Vám rádi pomohou a poradí s výběrem.

Pevné mříže

Jsou obvykle montovány před okenní otvory s pevným spojením se zdivem. Mohou mít charakter lehké zábrany jako například zabezpečení nízko položených balkonů a lodžií až po robustní provedení s odpovídajícím zakotvením pro odlehlé objekty jako jsou chaty a chalupy na samotě nebo důležité instituce a bankovní ústavy.

Otvíravé mříže

Jsou vyráběny ve dvou provedeních – pevné otvíravé a nůžkové shrnovací. Pevné otvíravé mají obvykle svůj pevný obvodový rám a svým charakterem plní obdobnou funkci jako dveře. Je možno je vybavit vložkovými zámky i vícebodovými, lehčí verze se pak dodávají s visacími zámky. Nůžkové shrnovací se využijí zejména u otvorů, kde by pevné otevřené křídlo překáželo, jako například vstupy do obchodů a skladů.

Společnost PANDOR SAFE s.r.o. dodává a montuje různé bezpečnostní mříže pro zabezpečení firmy, domu, bytu nebo balkonu. Výroba probíhá podle Vašich požadavků, na základě kterých vypracujeme konkrétní návrh mříží. Lze tak například propojit typově bezpečnostní a ozdobné mříže. Výsledek bude nejen funkční, ale také elegantní.

Certifikované bezpečnostní mříže

Doporučujeme použít všude tam, kde potřebujete dostatečně zabezpečit svůj majetek v době své nepřítomnosti a splnit požadavky pojišťoven. Zabezpečit tak můžete okna, dveře, výlohy a další možné vstupy do objektu.

Vyrábíme mříže v mnoha provedeních, z různých materiálů a s požadovanou povrchovou úpravou, ať již se jedná o barvy, kovářské patiny nebo žárové zinkování. Součástí našich služeb je také doprava a montáž bezpečnostní mříže na její místo v objektu